
Тримач для фена у формі квітки, з обтяженою основою та металевою ніжкою
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 77765
+380 (98) 377-64-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
- Нековзна та стійка основа.
- Високоякісний тримач у формі квітки.
- Відмінне рішення для зручності та швидкості роботи при сушінні волосся, економить місце.
- Ідеально підходить для будь-якого професійного фена та більшості роздрібних фенів.
Зручна підставка для фена під час роботи.
Є підставкою у формі квітки з напівпрозорого полірованого пластику, закріпленою на круглій металічеській ніжці з обтяженою основою
Опис продукту
Специфікація:
Розмір: прибл. 22*86 см
Вага: 5 кг
До комплекту входить:
1 шт. утримувач для фена
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gloris |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для фена |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 86 мм |
| Матеріал | Метал |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Тип | Тримач для фена |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴


