
Машинка для стрижки-професійний тример WAHL DETAILER BLACK мод. 08081-026H
6 019,18 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 72622
+380 (98) 377-64-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кращий показник зрізу "під нуль" залишається менше 0,4мм! Можливість стригти максимально близько до шкіри
Ідеальний для завершення техніки "fading" ("зведення нанівець")
Підходить для дуже точних робіт - не пропускає волосся
Знаменитий ніж WAHL® T-BLADE: для точних робіт у шийно-комірцевій зоні, оформлення бороди, вусів, детальної стрижки в зоні вух
Нескінченна потужність: працюючий від мережі роторний мотор
Компактний, легкий та водночас міцний та зручний у роботі інструмент
У комплекті 3 насадки, олія, щітка для чищення, пристрій для виставлення лез під час встановлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Тример |
| Тример для окантовки | Так |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Швидкість мотора | 5000 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина ножа | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 019,18 ₴

