
Машинка для стрижки професійна бездротова WAHL Super Taper Cordless
7 316 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60061
+380 (98) 377-64-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна машинка для стрижки волосся з комбінованим харчуванням: Потужність мережевих машинок + мобільність без проводу
Довговічний високопродуктивний літій-іонний акумулятор без ефекту пам'яті
Більше 90 хвилин роботи при 120 хвилинах заряджання акумулятора
Нова система приводу створює більш постійне зусилля при зрізі
Ергономічний корпус, полегшена вага та можливість стрижки без проводів при незмінно високій якості дротяних машинок WAHL
НІЖ CHROME BLADE:
• Високоточний ніж із легованої сталі
• Плавне регулювання довжини зрізу без заміни лез (1 – 3,5мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 25 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина ножа | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 316 ₴



