
Машинка для стрижки волосся Wahl Home Pro Adjustable (9243-2216)
1 462 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 62396
Побутова машинка для стрижки волосся Wahl Home Pro Haircutting Kit забезпечена довговічним вібраційним мотором.
Ножі Wahl Precision #1045 виготовлені з нержавіючої карбонізованої сталі. Високоточне прецизійне заточування зубців дає чистий рівний зріз довжиною 1-3 мм. Зміна довжини виконується бічним важелем.
Модель «Хоум Про» рекомендована для стрижки волосся вдома.
Додаткові рівні довжини
У комплекті з машинкою йдуть 8 насадок для зміни довжини зрізу в діапазоні 3-25 мм + 2 насадки для стрижки волосся за вухами.
Покриття Soft-Touch покращує зчеплення і машинка не вислизає з рук.
Додатковий комфорт роботі дають виїмки під пальці на нижній кришці корпусу.
Машинка поставляється у пластиковому кейсі для зручності зберігання або перевезення перукарського набору.
Комплектація
- Машинка
- Насадки × 10
- Ножиці
- Різниця × 3
- Олія
- Щітка
- Затискачі для волосся × 3
- Футляр для зберігання або перевезення
Завдяки ергономічній формі машинку зручно тримати в руках та виконувати стрижку під різними кутами.
М'яка на дотик ручка для зручного захоплення та контролю.
Ножи з високовуглецевої сталі мають тонке шліфування, що дозволяє їм довше залишатися гострими.
Регулятор прилягання дозволяє досягти потрібної довжини зрізу.
10 різних напрямних насадок допомагають забезпечити ідеальну стрижку.
Додаткові пристрої (ножиці, затискачі та гребінці) забезпечують легку стрижку в домашніх умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 8 |
| Кількість установок довжини | 8 |
| Максимальна довжина підстригання | 25 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дорожній футляр | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина ножа | 46 мм |
- Ціна: 1 462 ₴


