
Машинка для стрижки WAHL LEGEND провідна, професійна двигун V9000 арт. 08147-416H
6 573,78 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10569
Особливості та характеристики Wahl Legend 08147-016:
- Професійний потужний вібраційний мотор важкого типу V9000 (6000 об/хв) 230 V
- Мотор з низьким рівнем шуму та вібрації, здатний працювати тривалий період на потоці без вимкнення
- Хромований ножовий блок Chrome Blade з високоточним шліфуванням ― робить ідеальний зріз
- Довжина зрізу регулюється від 0,5 до 2,9 мм
- Ширина ножа за фактом 46 мм (ріжуча частина 40 мм)
- Вага – близько 620 г
- безшовний корпус - ідеально лягає в руці
- довжина шнура 4,0 м
Комплектація:
- 8 насадок Premium класу (1.5 мм, 3.0 мм, 4.5 мм, 6 мм, 10 мм, 13 мм, 19 мм, 25 мм,)
- Фірмова гребінець для стрижки
- Масло для змащення лез
- Щітка для чищення
Корпорація Wahl представила машинку Wahl Legend Gold Look 08147-416H в оновленому дизайні Gold Look.
Машинка рекомендована для стрижки волосся та плавних переходів довжини.
«Легенда» розроблена для перукарських салонів, барбершопів або стрижки будинку.
Машинка забезпечена високошвидкісним вібраційним двигуном V9000 з зниженим рівнем шуму та захистом від перегріву — 6000 рухів ножа в хвилину роблять зріз рівним, однорідним, без пропусків.
Лезо плавно йде по густому або жорсткому волоссю.
Мотор серії V9000 працює з великим зусиллям на зрізі по порівнянню з двигунами серії V5000.
Хромований ножовий блок Wahl Wedge Blade зроблений з твердої вуглецевої сталі для гладкого чистого зрізу «під нуль» (Zero overlap). Регулювання довжини стрижки в діапазоні 0,5-2,9 мм виконують бічним важелем для плавної зміни висоти зрізу, фейдів або коротких стрижок.
Леза ножа зроблені за технологією Crunch: при зрізі волосся чути характерний «хрускіт», що підвищує контроль за процесом.
Довгий 4-метровий кабель не обмежує майстра у виборі положення і зручний для свободи переміщення. діапазоні 1,5-25 мм(«барберські» 1,5 і 4,5 мм включені). Гребені зроблені з міцного склопластику з додаванням мінералів. Насадки кріпляться на ніж металевим замком, не зіскакуючи під час стрижки.
Машинка Wahl Legend рекомендована майстрам з досвідом для оформлення однорідних димчастих переходів з плавним зведенням «на немає».
Увага! Увага! Легенда не рекомендована для зняття маси волосся на потоку;. При знятті густого жорсткого волосся тонкий гладкий ніж нагрівається швидше за стандартні леза в «гармошкою». Машинка розроблена для чистових робіт, фейдингу або виконання стрижок технікою «машинка над&гребінцем» або «машинка над пальцями».
Якщо ви вирішите купити машинку WAHL Legend, ви отримуєте продукт, сертифікований під український ринок та з офіційною гарантією. А також якісну консультацію, швидку доставку та класний подарунок.
Комплектація: Машинка, преміум-насадки 1,5-25 мм × 8шт, захисна кришка для ножового блоку, П-подібна гребінець Wahl 4502-7000 Flat top, 20,5 см, масло для змащення ріжучого блоку та щіточка для чищення ножа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 8 |
| Кількість установок довжини | 10 |
| Максимальна довжина підстригання | 27 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.62 кг |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Колір корпусу | Бордовий |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 6 573,78 ₴





