
Magic Clip Cordless 5 star + Senior Cordless + Тример Beret+ Фен Barber Dryer + Накидка Cape 5 + Коврик під інструмент + Blade ice
31 035 ₴
27 931 ₴
- В наявності
- Код: 90046
Wahl 5 Star Ultimate Kit — це готова повна робоча станція барбера з 7 легендарних позицій Wahl. Все що потрібно для топового рівня роботи вже зібрано в одному наборі — просто відкриваєш та починаєш творити.
Фен Wahl Barber Dryer 5 Star відрізняється стильним хромованим ретро-дизайном що так само добре лежить у руці як і на вашому робочому столі. Професійна потужність 2200W, 2 рівні швидкості, 3 температурні режими, кнопка холодного обдування, функція іонізації, турмалінова решітка для швидкого сушіння. Тример Wahl Beret Stealth — ультраергономічний дизайн у повністю чорному кольорі. Оснащений швидкозмінним хромованим ножовим блоком з твердої легованої сталі. Ідеальний для особливо точних робіт максимально близько до шкіри — довжина зрізу 0,4 міліметра. Li-Ion акумулятор без ефекту пам'яті: час роботи до 75 хвилин, швидка зарядка за 60 хвилин.
Ваш результат щодня:
✔ Magic Clip — безшовні фейди та плавний блендинг без "антен"
✔ Senior — швидке знімання маси та нуль до шкіри з першого проходу
✔ Beret — ювелірна окантовка та hair-тату у важкодоступних місцях
✔ Barber Dryer — швидке укладання короткого волосся з ретро-стилем
✔ Ножі залишаються холодними — Blade Ice між кожним клієнтом
✔ Робоче місце організоване та стильне — накидка + килимок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | США |
| Кількість насадок | 8 |
| Кількість установок довжини | 8 |
| Максимальна довжина підстригання | 25 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1.5 мм |
| Призначення | Для стрижки голови |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Колір | Червоний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Керамічне покриття | Ні |
| Матеріал лез | Сталь |
- Ціна: 27 931 ₴







