
Валіза професійна, на колесах модульна 4 секції, підходить для майстра краси, кольору біла, рифлена
5 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 78212
+380 (98) 377-64-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика валіза для косметики, розкладна на колесах
Підійде не тільки для візажистів, а й для майстра манікюру, перукаря.
Зручний для транспортування та місткий. Пересувається на колесах.
Має два замки на ключах, додатково закриваються полички.
Висувна рукоятка, має два положення, MAX довжина 90 см
Комплектується додатково всередині поличками-конструктором для зручності ваших аксесуарів
4 секції
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Global Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 79 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Універсальний |
| Тип | Валіза |
| Колір | Білий |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 350 ₴







