-10%

Валіза професійна, на колесах модульна 4 сеції, підходить для майстра краси, колір чорний глянець
4 850 ₴
4 365 ₴
- Готово до відправки
- Код: 78211
+380 (98) 377-64-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика валіза для косметики, розкладна на колесах
Підійде не тільки для візажистів, а й для майстра манікюру, перукаря.
Зручний для транспортування та місткий. Пересувається на колесах.
Має два замки на ключах, додатково закриваються полички.
Висувна рукоятка, має два положення, MAX довжина 90 см
Комплектується додатково всередині поличками-конструктором для зручності ваших аксесуарів
4 секції
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Global Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Валіза |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 79 мм |
| Довжина | 34 см |
| Призначення | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 365 ₴







