
Перукарська мийка з регулюванням висоти та нахилу чаші, колір чорний
3 106,94 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80312
+380 (98) 377-64-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна перукарська мийка – ідеальне рішення для салонів краси, барбершопів або мобільних майстрів. Має міцну пластикову чашу чорного кольору, стійку до впливу вологи та хімічних засобів. Завдяки регульованій висоті та регулюванню кута нахилу чаші, клієнту забезпечено максимальний комфорт під час миття голови.
Мийка встановлена на зручну хрестоподібну підставку з ножкою, яка легко регулюється по висоті. Її компактні розміри дозволяють зручно використовувати як у салоні, так і для виїзних послуг.
Основні переваги:
-
Регульована висота (від 86 см до 121 см)
-
Регулювання нахилу чаші
-
Пластикова чаша високої міцності
-
Універсальний дизайн
-
Ідеальна для будь-якого типу салону

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Global Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Підключення води | Нижня |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Складові перукарної мийки | Раковина, П'єдестал (ніжка), Підстава (станина) |
| Тип перукарської мийки | Мобільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота перукарської мийки | 121 см |
| Довжина перукарні мийки | 50 см |
| Ширина мийки перукарні | 50 см |
| Опис основи і раковини | |
| Довжина | 50 см |
| Форма раковини | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 106,94 ₴



