
Пилочка для нігтів HEART-Баф 150/150 Half півколо, купол, упаковка 25шт.
942 ₴
829 ₴
- В наявності
- Код: 77625
Пилка-напівколо Heart Half чудово працює як зі штучними, так і натуральними нігтями.
З таким інструментом ви зможете легко відшліфувати нарощену пластину, підкоригувати її довжину, вирівняти поверхню, зняти глянець із штучного покриття. Форма – півколо. Кількість робочих сторін – дві.
Heart Germany – професійний бренд, що випускає продукцію для догляду за нігтями. Завдяки винятковій німецькій якості, увазі до деталей, а також доступній ціні, продукція цієї торгової марки є широко популярною як в Україні, так і в країнах Європи
Абразив виготовлений з високоякісного наждачного матеріалу південно-корейського виробництва, що відрізняється стійкістю навіть при інтенсивному використанні.
Матеріал стійкий і може дезінфікуватися практично в будь-яких антисептичних та дезінфікуючих рідинах.
Відмінні характеристики серії Half:
Зручна форма
Має високу стійкість до стирання абразиву.
Міцна та довговічна основа
Підходить для штучних та натуральних нігтів.
З пилками від компанії Heart ви зможете на довгий час подбати про красу своїх нігтів.
.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HEART |
| Країна виробник | Німеччина |
| Абразивність пилки | до 150 грит |
| Довжина | 178 мм |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 3.7 мм |
| Форма пилки | Півмісяць |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 829 ₴



