
Машинка для стрижки та фейдингу WAHL BALDING
4 797,88 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 62382
+380 (98) 377-64-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинку для стрижки WAHL BALDING можна використовувати як стандартний інструмент для поверхневих робіт в перукарському мистецтві, але її особливістю є виняткова гострота ножа і конструкція гребенів підстригання волосся якомога ближче до шкіри, без ризику появи подряпин.
Balding 5 Star® Series
|
|
|
|
|
|
|
У комплекті:
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.4 м |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Ширина леза | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина ножа | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 797,88 ₴




