
Сумка майстра зі знімними осередками, валіза кейс для інструментів (щільний шкірозамінник, еко шкіра) ранець
1 758,20 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 71930
+380 (98) 377-64-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: 40×29×15см
Колір: Чорний
Призначений для майстрів нігтьового сервісу, для перукарів, для майстрів грумінгу та інше.
Його унікальність полягає в тому, що всередині валізи розташовані перегородки, які можна самому змінювати, переставляти та підлаштовувати під свій інвентар.
Так само він має багато фіксуючих та звичайних кишень.
У комплект: ремінь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Global Fashion |
| Глибина | 15 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Універсальний |
| Тип | Валіза |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 758,20 ₴






